PROJEKTSERVIS AM s.r.o.

O firmě

Kopírovací centrum Brno - historie a součastnost firmy


Původní zakladatelská firma Projektservis spol s.r.o. byla založena již v roce 1992, za účelem poskytování projektových a rozmnožovacích - kopírovacích prací. Tyto činnosti v
copy centru Brno byly postupně rozšířené o služby v oblasti skenování a to jak černobílé tak i barevné provedení. Další službou a prováděným standartem, se stalo i fóliovaní dokumentů, vázání do kroužkových vazeb, plastových nebo drátkových. Za celou svoji dlouhou historii a působení na brněbském trhu, se firma PROJEKTSERVIS kopírovací centrum Brno, natolik zdokonalila, že se řadí mezi špičky podnikající v tomto segmentu trhu a služeb.

V polovině roku 2014, došlo ke změně majitele. Původní firma Projektservis spol s.r.o., přesněji její část
kopírovácí centrum, zabývající se kopírovacími pracemi, byla nahrazena nově nastupujícím subjektem pod názvem PROJEKTSERVIS AM s.r.o.

Tato nová společnost
PROJEKTSERVIS AM s.r.o. - kopírovací centrum Brno převzala provozovnu jako funkční celek, včetně technického zařízení a ostatního vybavení. Navázala na tradici a kvalitu poskytovaných služeb. Shodně provádí komplexní portfolio činností skenování - černobílé i barevné, kopírování, fóliování,  kroužkovou vazbu které byly poskytovány předešlým provozovatelem. Zaměstnanci společnosti PROJEKTSERVIS AM  Vás, jako naše stálé a nové zákazniky, ubezpečují, že námi poskytované služby, budou i nadále prováděny na nejvyšší úrovni, v nejvyšší kvalitě a za velmi přijetelné ceny. Ceny jsou v našem kopírovacím centru Brno stálé, nezměněné od roku 1997.